Cloner, takipçi, spinner gibi özellikler nedir?

2016-04-01 tarihinde Botextra tarafından yazıldı

Cloner sistemimiz ile bir bottaki tüm içerikleri bir seferde sitenize ekleyebilirsiniz.Eğer sitenize tüm içeriği yavaş yavaş kopyalamak isterseniz clonerı ile havuzunuzu doldurabilir oradan yavaş yavaş eklenmesini sağlayabilirsiniz. Cloner tek kullanımlıktır. Bir sitedeki tüm içerikleri kopyalarsınız ve cloner hakkınız tamamlanır. Cloner en fazla 15.000 içerik çeker.

Takipçi ile sitelerdeki güncellemeleri otomatik olarak sitenize ekleyebilirsiniz.Örn : youtube botunda en son eklenen komik resimleri sitenize saat başı ekleyebilirsiniz.Takipçi ile birlikte özgünleştirme ayarlarımızı kullanarak sitenizde sürekli güncel içerik bulundurabilirsiniz. 1 takipçi 1 sitedeki 1 kategoriyi takip eder.

Keyword finder özelliğimiz ile, eklemek üzere olduğunuz içerik için en fazla aratılan, en yüksek arama hacmine sahip olan keywordleri otomatik olarak bulur, bu kelimeleri sizin isteğiniz doğrultusunda tag, keyword, ya da açıklama olarak ekleyebilir.

Spinner :Bir içeriğin 100 lerce farklı kombinasyonunu yapabilmenizi sağlayan içerik özgünleştirme sistemimizdir .Hem içeriklerinizi spinliyor hem de özel alanlara izin vermektedir. Örn : {baslik} [izle|seyret|hd izle|son bölüm izle] dediğinizde sistem bundan kombinasyonlar üreterek sitenize ekliyor.

Replacer:  Bul&değiştir sistemimizdir.İçerikteki yazıları istediğiniz şekilde değiştirmeye yarar.

Havuz alanı/limiti şu şekildedir:

Diyelim ki paketinizdeki limit 10 . 10 dan fazla havuza içerik ekleyemezsiniz. Fakat havuzdaki içerik sitenize eklendikçe eksilir ve tekrar o limite çıkabilirsiniz.Yani 0/10 başlangıç 10 içerik havuza eklendi 10/10, içerikler havuzdan gitti 0/10 şeklindedir.

Yorumlar