Başarı hikayeleri

Sizlerden gelen başarı hikayelerinden derlediklerimiz
Günlük rutinler

Herkese selam,

Bir webmaster olarak hepimizin günlük rutinleri vardır, benim için genelde

- Yeni dizi bölümleri varmı diye bakmak
- Bu dizileri vps ile indirmek.
- Üzerine alt yazı basmak
- Bunları upload etmek
- Bunlarla post yaratmak vs..
vs..

diye giderdi.

Yaklaşık 30 dizi takip ediyordum sitemde, bir günde en fazla 10 tane post atabiliyordum, 10 tane postu hazırlamam herşeyiyle beraber yaklaşık 8-10 saat vaktimi alıyordu. Ve işin komik tarafı videonuzun orjinal olması google açısından hiçbirşey değiştirmiyor.
Günlük 8-10 saat harcadığım halde sitem bir türlü büyüyemiyordu, çünkü seo vs.. çalışmalar yapacak hiç vaktim kalmıyordu, bunun dışında rakiplerim 100 dizi takip ederken ben vakit yetmiyor diye 20-30 dizi takip edebiliyordum. Aynı zamanda dizi sektöründeki en önemli şey dizinin çıktığı anı yakalayıp o anda siteye eklemektir, ama çoğu dizi amerikadaki yayın saatiyle türkiyedeki gece 2-3 e denk geldiği için bir türlü bunları yakalayamıyordum. Dolayısı ile ertesi gün 8-10 saat gecikme ile ekleyebiliyordum siteme.

Bir süre sonra tabiki canıma tak etti, çekilir çile değil dedim kendime araştırdım millet nasıl yapıyor diye botextrayı buldum. Aldım biraz test yaptım baktım ki bir aptal benmişim bu zamana kadar adamlar bu işle iligili olabilecek herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüşler. Ayarlıyorsun takipçini havuzunu artık siteleri nasıl takip ediyorsa site çıktığı anda içeriği buluyor özgünleştiriyor tak diye ekliyor sisteme. Özel alanları filanda otomatik olarak hazırlıyor. Bu sayede artık piyasadaki tüm dizileri (yaklaşık 120 tane) takip edebiliyorum televizyonda çıktıktan 15-20 dk sonra tak diye sitemde.

Herşeyi bu kadar otomatiğe alınca artık diğer işlere vakit ayırabilir oldum, daha çok seo çalışması yapabiliyorum kullanıcıların isteklerini daha iyi görebiliyorum. Siteme ziyaretçi gibi girip dizi izliyorum, istatistiklerimi inceliyorum uzun uzun.

Bunun sayesinde bir tane de film sitesi açtım şimdi onu da büyütüyorum. Eğer içerik işi ile deli gibi uğraşmak istemiyorsanız botextra işinizi fazlasıyla görüyor.

Adult Sektörü

Merhaba botextracılar,
Adult sektöründe olanlar bilirler, ne kadar çok içerik o kadar çok hit, bu işin iki önemli noktası vardır. Birincisi scriptin iyi olacak, ikincisi botun sağlam olacak.

Ben çok bot kullandım, aklınıza gelen en basit bottan tutunda bir veri tabanına bağlı botlara kadar, genel olarak bot kullanmanın sorunları;
- Botlar çok patlar
- İçerik özgün olmaz
- Tek tek tıklamak gerekir

Bu yüzden çoğu bottan verim alamadım, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine botextra kullanmaya başladım.

Bu zamana kadar gördüğüm bir bot patladığı zaman en geç 1-2 günde düzeltiyorlar, her kategoride 10-15 tane bot olduğu için birisi patlasa bile diğerlerini kullanmaya devam edebiliyorum.

İçerik özgünleştirmesiyle ilgili bul ve değiştir sistemi yeterince işimizi görüyor, sabit kelimeler geliyor zaten bizde onları değiştirince yeterince özgün oluyor.

Bunun dışında zaten tamamen otomatik çalıştığı için hiçbir şekilde bota bakmaya gerek kalmıyor.

Bir güzelliği de direk kendi playerımda oynatabiliyor, o yüzden siteye direk adapte ediliyor.

Kısacası güzel düşünülmüş bir sistem, tavsiye ederim.

Programcı gözüyle botextra

Merhaba

Ben size biraz teknik gözle botextra deneyimimi aktarmak istiyorum, benim bi hayli sitem var ve bunlara da genelde kendim bot yazıyorum, günlük olarak çalıştırıp sitelerimi güncelliyorum. Fakat kendim sürekli botları güncellemek zorunda kaldığım için içeriği kendim yazmakla botu yazmak aynı zamanı alıyor.

Ayrıca botextraki gibi zamanlama özgünleştirme filan bir kişinin yapacağı iş değil(aslına bakarsanız akıllı adam işi değil).

Botextrayı görünce iç çektim helal olsun adamlar gerçekten yapmışlar diye, şimdi bütün sitelerimi botextraya aldım, çok daha iyi oldu, uğraşmıyorum kodlamasıyla fiyatı zaten benim kaybettiğim zamanın yanında konuşulmaz bile.

Özgün içerik ile Botextra

Merhaba

Kendimi içinde bulduğum durum aslında trajikomik. Kendimi bir bot sistemine müşteri yorumu yazarken bulmam. Sanki ben değildim yıllarca arkadaşlarıma çemkiren, "botla olmaz özgün içerik yazacaksın, oturup yazacaksın" diyen. Çünkü ben kendimi bildim bileli özgün içerik yazıyorum, karşılığını çok iyi olmasada alıyordum.

Benim gibi etrafımda 4-5 tane webmaster arkadaşım var onlarda benim gibi özgün içerik yapıyorlardı. Sonra zamanla ne olduysa hepsi teker teker bota dönmeye başladı. Baktım ki bi tek ben kaldım özgün yazan ben de bi deneyeyim dedim.

Özgün içerik hoş oluyor arkadaşlara "benim site tamamen özgün abi" diye hava atmak keyifli, fakat çok yorucu bir iş, düzgün bir yazı hazırlamak yaklaşık 1-2 günümü alıyor. Dolayısı ile aylık 15-20 post atabiliyordum, özgün olduğu için ziyaretçi güzel geliyordu. Gerçek rakamlar değil ama şöyle örnek vereyim. Attığım her posta 100 kişi geliyor performanslı bir ayda yaklaşık 30 tane post atsam 3000 kişi geliyor siteme.

Botextra ile özgünleştirip attığında (her ne kadar iyi özgünleştirse de elle yazılanın yerini tutmaz) her posta 70-80 kişi geliyor. Fakat şöyle bir durum var sistem o kadar iyi düşünülmüş ki kurduğunuzda sistem kendi kendine belirli aralıklarla binlerce post atıyor. Geçen ay 4000 tane post atmışım botetra ile. Şimdi bu 4000 posttan 80 kişi gelince aylık siteye 320.000 kişi giriyor. 100 katından fazla.

Yani işin özü kısaca botextra ile çok fazla içerik ekleyebildiğiniz için ziyaretçi sayısı patlıyor, gelirler katlanıyor.

Botextra ile yeni site açmak

Benim bir tane yemek tarifleri sitem var, eşimle beraber kendimiz yemek yapıp video olarak koyuyoruz.

Bizim için hobi olarak duruyor, ziyaretçi sayısı bize göre çok iyi, bazı videolarımız 4000-5000 izleniyor ki bu bizim için çok güzel bir durum.

Ben botextrayı gördüğümde hobi olarak bir tane alıp başka siteler yapayım diye giriştim. Kullandığım sistem şöyle cloner ile havuza içerikleri özgünleştirerek çekiyorum (bir seferde sitesine göre 30.000-40.000 içerik çekiyor) sonra havuza otomatik olarak siteye günlük 100-200 içerik aktar komutu veriyorum ve unutuyorum siteyi. Bu şekilde bir tane yemek tarifleri sitesi yaptım açalı yaklaşık 5 ay oldu, kendi ana yemek sitemizden 5 kat fazla içerik alıyor. Bunu görünce bir de reklam koyalım ne olacak diye bakalım istedim şu anda aylık 300-400 tl getiriyor sadece reklamlardan. Bunu görünce site sayımı aynı şekilde yükselttim, çeşitli alanlara girdim, haber sitesi vs.. açtım. Şu anda 25 sitem var her birisi için aynı yöntemi uyguluyorum. Açıyorum cloner -> havuz -> site şeklinde. Sadece bir günümü alıyor bunu yapmam. Mükemmel bir yöntem.

3 gün önce yeni bir paket daha aldım şimdi hedefimiz 50 site oluşturmak. Artık buradaki gelirler normal maaşımı geçmeye başladı. Yakında işten çıkıp 500-1000 sitelik bir network oluşturup emekli olmak, eşimle beraber bol bol tatil yapmak.

Bize bu imkanı veren botextranın inanılmaz ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.

Kısa yorumlar

Forumlarda yada diğer platformlarda hakkımızdaki kısa yorumlar.

Çok güzel sistem. Tebrik ederim.

kubil_oral, r10

Gördüğüm en detaylı botscripti. tasarımı ve kullanımı muhteşem gözüküyor eline sağlık lastwisher

zkare, r10

bugüne kadar gördüğüm en harika botlar ve sistem

ReklamHosting, r10

Çok şahane ve piyasanın çok ihtiyaç duyduğu bir sisteme imza atılmış. Videoyu baştan sona izledim ve "Bunu ben yapmalıydım... " dedim. Demo için MSN'den talepte bulundum, biraz bızıklayıp 50 sitelik paket almayı düşünüyorum. Gerçekten mucizevi!

maniacoder, r10

Gerçekten Başarılı Bir Sistem.

SYsoft, r10

Gerçekten güzel yapmışsınız. Bot ihtiyacım olduğunda adres burası.

Jane, r10

gerçekten çok başarılı.

RHSBILISIM, r10

Hayırlı olsun hocam.Yazılan özellikler çok etkileyici.bende demo alabilir miyim..

sambamustafa, r10

Sistem piyasaya çıkmadan önce incelemiştim ve İnforesim Video Scripti v2 entegre etmiştik, Cidden 10 numara bir sistem olmuş. Sanırım botta son nokta budur

inforesim, r10

Vay anasını sayın seyircilerimiz, Ağlamak istiyorum sayın seyirciler. Hocam sen ne yaptın yaaaa Diğer botçuları piyasadan silmeye yemin mi ettin yoksam ))) Fiyat bana göre biraz pahalı ama yinede almak için şartları değerlendireceğim... Bot olayında son nokta bu bence.... Hatta Hocam diyorumkine ; Sen daha iyisini yapıncaya kadar, En İyisi Bu !!!!! Hayırlı satışlar diliyorum.... Pm Alsam bende

serdarhan, r10

hocam gerçekten şu an piyasanın en iyisi ellerinize sağlık emeğinizede

cengizx, r10

olayı bitirmişsin hocam.

osmanbey, r10

ellerine kollarına sağlık kardeş beklenen an geldi yani harika olmuş

Freshcik_com, r10

Herkes Coder olabilir, herkes webmaster olabilir ama hem coder olup ta hem alçakgönüllüsünü, sabırlısını, ilgilisini bulmanın çok zor olduğu bir ülkede şahsım adına Hasan Beye teşekkür ediyorum ve özverili, kaliteli çalışmasını ayrıca her sorunla sabır, sebatla bizzat uğraşmasından dolayı kendisini takdir ediyorum. Hayırlı Satışlar...

Vtoprak, r10

On numara olmuş hayırlı satışlar...

Iron, r10

hizmet çok iyi her şey için tşekürler (04/11/2013)

dj_embow, r10

Sorunsuz iletişim ve anında işlem yapan bir arkadaşSorunsuz iletişim ve anında işlem yapan bir arkadaş (08/06/2013)

ahmetyildiz900, r10

Güvenilir satıcı teşekkür ederim. Botextra'yı tavsiye ederim. (01/04/2013)

bobkarepantolon, r10

arkadaş işinin erbabı ve cok alakalı tşkr ederiz... (27/01/2013)

ReiiS_24, sanalpazar.com

Çok güzel çalışan bir bot. (30/12/2012)

uaberk, sanalpazar.com

çok başarılı bir sistem tafsiye ederim (03/12/2012)

TAVIR, sanalpazar.com

bot alındı güzel çalışma (30/10/2012)

bydontknow, sanalpazar.com

Hızlı ve başatılı satıcı Teşekkürler (28/09/2012)

lemon999, sanalpazar.com

Hızlı teslimat. Mükemmel ürün. Teşekkürler. (21/07/2012)

nargrup, sanalpazar.com

Alışveriş güzel güvenilir problem yok (07/07/2012)

netsahibi, sanalpazar.com

Çok ilgili satıcı tşkler.. (18/06/2012)

hakcaylier, sanalpazar.com

Cok sağlam Herkese Tavsiye Ederim (15/04/2012)

byxtra, sanalpazar.com

Teşekkürler hızlı ve başarılı (08/04/2012)

solistsedat, sanalpazar.com